Благотворительный фонд "Моя Надежда"

Сьогодні у світі дуже багато горя та страждань, багато різного роду невиліковних хвороб, які забирають життя дітей та дорослих. Ми дуже хочемо допомогти всім, хто звертатиметься до нас за допомогою. Ми не маємо права відмовити людям, які потребують допомоги. Сам Ісус не відмовляв нікому, і нас навчав любити і дбати про ближнього. Сьогодні наш БФ «МОЯ НАДІЯ» братиме під свою опіку не лише онкохворих дітей, а й інших дітей з іншими важкими захворюваннями. Проблеми, які стосуються здоров’я – це не тільки онкологія, але й інші хвороби. На сьогоднішній день багато різних захворювань крові (гемофілія, тромбоцитопемія…), захворювання печінки, серця, нирок тощо.

І ці діти також хочуть лікуватися, подолати свою хворобу, вижити та радувати своїх батьків. І було б зовсім неправильно та несправедливо якби ми говорили що вони забезпечені всім необхідним. Проблема медичного забезпечення, необхідного обладнання, яке може врятувати чиєсь життя — це проблема державного рівня, проблема системи в якій ми живемо. Тому, знаючи та розуміючи цю проблему, ми всі разом, співпрацюючи з державою, іншими благодійними організаціями та спонсорами, хочемо приєднатися та допомогти вирішити потреби медичного забезпечення. Адже коли ми разом ми можемо зробити набагато більше, ніж це може зробити одна людина. Таким чином, разом з вами, ми зможемо забезпечити більш ефективне лікування наших дітей і дорослих і вчасно врятувати чиєсь життя.


Ми закликаємо вас до співпраці, наші дорогі помічники! Давайте разом з вами, кожен зробивши свій дорогоцінний внесок, подбаємо про тих, хто як ніколи потребує нашої з вами допомоги і тим самим – виконаємо волю нашого Творця, який пожертвував своїм сином заради кожного з нас, пробачивши нам усі гріхи і подарував нам порятунок нашої душі! Ми не знаємо, що може статися з цими дітьми завтра, але якщо сьогодні, ми з вами можемо подарувати хоча б усмішку одному з цих Божих творінь, то ми з вами працювали не даремно, вірячи і знаючи про те, що ще одній сім’ї стало набагато легше нести цей важкий і непосильний для них тягар.

Благотворительный фонд "Моя Надежда"

А разом з вами ми можемо зробити набагато більше того, про що ми думаємо чи уявляємо. Адже ми не можемо залишатися байдужими до чужого лиха! Ми з вами знаємо, що хтось сьогодні волає про допомогу до Бога в надії, що він пошле людей, які зможуть їх підтримати і допомогти в їхньому вогненному випробуванні. І такими людьми є ми з вами, знаючи про те, що Господь вчить нас любити, співчувати і піклується про ближнього! Це добра справа, гідна нагороди. І нехай допоможе нам у цьому Господь, без якого ми не хочемо зробити і кроку, та благословить нас усіх на це добре і добре діло!

Наша допомога буде спрямована лише на хворих дітей, а це: адресна допомога на лікування, реабілітація після їх основного лікування, моральна та психологічна підтримка, подарунки та різні позитивні розваги.

Завдання нашої дружної команди полягає в тому, щоб залучити громадськість до тяжких потреб інших людей та з вашою допомогою здійснити всі наші плани та проекти:

  • достукатися до людських сердець і розповісти, що сьогодні є ті, кому найважче і вони чекають на вашу з нами допомогу;
  • підтримати дитяче відділення та допомогти у придбанні медичних препаратів;
  • адресна допомога на рахунок батьків;
  • реабілітація після основного лікування дітей;
  • надати соціальну та психологічну допомогу і підтримку дітям та їхнім батькам;
  • полегшити та покращити по максимуму перебування дітей у відділенні;
  • здійснити всі проекти, спрямовані на допомогу та відновлення наших дітей.

Присвячуючи себе служінню та допомоги іншим дітям, людям, які як ніколи сьогодні потребують нашої допомоги, ми готові жити і боротися далі, не дивлячись на труднощі, які чекають на нас попереду!

Для себе ми розуміємо, що наше життя схоже на лабіринт. І якщо ми намагаємося пройти його, не звертаючи уваги на потрібні покажчики, то, швидше за все, ми зайдемо у великий глухий кут. Дуже хотілося б, щоб найкращим вказівником для всіх нас був Господь, без якого все наше життя не мало б жодного сенсу. Тільки Бог і Його Святий Дух можуть вказувати нам єдиний і правильний шлях!

Реєстраційні документи

О неприбыльности
Про неприбутковість
Справка АБ
Довідка АБ
Выписка из ЕГРПОУ
Виписка з ЕГРПОУ
Устав фонда
Статут фонду

Історія створення БФ “Моя Надія” Наша команда