Реквизиты:
  • Карта ПриватБанка

    5168 7574 0221 9887

    Лищук Вдадимир Александрович
Диагноз:
  • Сердечно коронарные фистулы
Документы: Контакты:
  • Нина Москалева (волонтёр)

    (067) 388-12-18

Доброго дня . Мене звуть Володимир. Я молодий батько і лікар ортопед- травматолог з Вінниці. Вже рік я борюсь з недугою.
Рік тому на фоні повного здоров’я мені на роботі раптово стало погано, розболілось серце. А до цього випадку проблем із серцем ніколи не було. Мене відразу госпіталізували в кардіореанімацію з підозрою на інфаркт. Цей діагноз не підтвердився, але поставили інший — Вродженна вада серця, відкрите овальне вікно, серцево-коронарні фістули.

Таку ваду можна виправити лише оперативним шляхом. Лікарі готові провести процедуру, до того часу мені доведеться приймати препарати до операції і щонайважливіше після неї. До таких витрат я та моя родина не готові, адже на це знадобиться не один десяток гривень.
Наразі знахожусь в лікарні м.Вінниці.
Так, я, 27-річний Лищук Володимир, який має пройти через операцію на серці, але не може зібрати кошти, які знадобляться мені на доопераційний і після операційний період.
Я не взмозі зібрати такі кошти на операцію, так як сума для мене дуже велика. Прошу Вас допомоги. Лікарі також виявляється хворіють,
10 днів тому у мене стався інсульт, тому операцію потрібно зробити чим швидше.

Звертався на 1+1. Моє оголошення опублікували. Назбирав дуже мало.Операція конче потрібна,так як в мене стався інсульт І часу залишилося дуже мало. Прошу Вас від чистого серця про допомогу ,будь — ласка, у мене зараз дуже важке становище.

Пані Ніна, я писав вже кругом. Дякую Вам за відповідь, всі просто не відповідають
Я вже надії немаю ніякої.
Операція буде в Інституті Серцям в м.Києві. сама операція 60тис( 50 тыс сам імплант і 10 операційний пакет). На даний час зібрано 25 тис грн. Я зараз знахожусь в лікарні, після інсульту. Документи в мене всі є.
Я Вас дуже прошу, допоможіть мені врятувати моє життя, я дуже хочу жити та бачити як зростає моя дитина! Операція назначена на середу, я не встигаю ніяк зібрати такі великі для мене кошти

Владимир Лищук. Срочная нужда. К сбору — 35 000 грн

За помощью к нам обратился молодой врач ортопед-травматолог, которому срочно нужна операция на сердце. Она стоит 60 тыс.грн (50 тыс грн сам имплант и 10 тыс грн операционный пакет), операция будет проходить в... Читать далее

Оставить комментарий